خدمات اخذ ویزا

اخذ ویزای چین

چگونه ویزای چین بگیریم؟
برخلاف کشورهای دیگر، جهت اخذ ویزای چین نیازی به مراجعه حضوری به سفارت چین در تهران نمی باشد، و فقط کافی است مدارک مورد نیاز را به کارشناسان آژانس سبزینه تحویل داده، و پس از 10 روز کاری ویزای چین را دریافت نمایید. کمی پایین تر به لیست مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای چین خواهیم پرداخت.

جهت اخذ ویزای چین می بایست نسبت به تکمیل فرم درخواست ویزای چین به زبان انگلیسی برای هر یک از اعضای خانواده اقدام نمود. متقاضیان می توانند با اطمینان و خیالی آسوده تمام پروسه اخذ ویزای چین، از جمله تکمیل فرم ویزای چین و انتخاب نوع ویزای درخواستی، را به کارشناسان مجرب آژانس سبزینه بسپارند.

پیش از اقدام جهت اخذ ویزا، بسته به هدف از سفر و مدت زمان اقامت در چین ، می بایست نوع ویزای درخواستی در فرم ویزای چین درج گردد. هر گونه کاستی مدارک و یا اشتباه در پروسه اخذ ویزا منجر به ریجکتی ویزای چین خواهد شد.

لازم به ذکر است مدت مجاز اقامت ویزای چین از نوع توریستی (ویزای نوع L چین) 30 روز می باشد. اخذ ویزا با مدت اعتبار بالای 6 ماه نیازمند آزمایش ‌های پزشکی‌ می باشد.

به علت شلوغی و میزان تقاضا در تابستان، عید، زمان نمایشگاه گوانجو چین و به علت تعطیلی سفارت چین در هفته اول ماه اکتبر به مناسبت روز ملی چین توصیه می شود 3 هفته پیش از سفر نسبت به اخذ ویزا و خرید بلیط چارتر چین اقدام نمود.

لازم به ذکر است در صورت سفر با خانواده هر کدام از اعضا می بایست جهت اخذ ویزا فرم جداگانه تکمیل نمایند.

قیمت ویزای چین برای کودکان مانند بزرگسالان محاسبه می‌ گردد.

مشاوران ما شما را در انتخاب هتل و پرواز با توجه به سلیقه‌ شما یاری خواهند نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *