خدمات اخذ ویزا

اخذ ویزای انگلیس

ویزای انگلیس VFS
ویزای انگلیس VFS به معنی اخذ ویزای انگلیس از طریق شرکت VFS Global تهران واقع در مرکز خرید هروی سنتر می باشد. شرکت VFS به عنوان نماینده رسمی دولت انگلیس مسئولیت امور ادرای مربوط به صدور ویزا را از جمله بررسی مدارک و انگشت نگاری بر عهده گرفته است. این شرکت همچنین مسئولیت انجام امور مربوط به اخذ ویزای شینگن برای برخی از کشورها را بر عهده گرفته است. اغلب ایرانیان، به منظور افزایش شانس اخذ ویزای انگلیس، از طریق سفارت انگلیس در ترکیه و امارات اقدام می نمایند.

سبزینه، به عنوان آژانس مسافرتی ویزای انگلیس ، ابتدا با تحلیل مدارک و شرایط متقاضی درصد شانس اخذ ویزا انگلیس را برآورد می نماید. چنانچه متقاضی از مدارک کافی و شرایط لازم برخوردار نباشد، آژانس سبزینه از عقد قرارداد با وی خودداری می نماید.

خدمات ویزا آژانس سبزینه در حوزه انگلیس شامل اخذ وقت سفارت انگلیس ، تکمیل فرم ویزای انگلیس ، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز ، ارائه توصیه های لازم در خصوص بایدها و نبایدها در روز وقت سفارت ( انگشت نگاری و مصاحبه )، رزرو پرواز خارجی ، رزرو هتل خارجی با کارت اعتباری بین المللی ، صدور بیمه مسافرتی ، پیگیری جواب ویزای انگلیس و پیکاپ ویزا انگلیس از انکارا ، استانبول ، دبی ، ارمنستان و تفلیس می باشد.

لازم به ذکر می باشد خدمات فوق به صورت جداگانه و تفکیک شده نیز ارائه می گردد.

متقاضیان می توانند جهت مشاوره ویزای انگلیس با کارشناسان مجرب آژانس سبزینه تماس حاصل فرمایند.

لازم به ذکر است به علت شیوع ویروس کرونا، در حال حاضر سفارت ها و مزر های هوایی سته است. جهت مشاوره و اطلاع از زمان بازگشایی و نرخ های آینده می توانید به شماره 09121717717 تماس حاصل فرمایید.

انواع ویزای انگلیس
انواع ویزای انگلیس بسته به هدف از سفر متقاضی می تواند متفاوت باشد. انواع ویزا انگلیس شامل ویزای کار انگلیس ، ویزای سرمایه گذاری انگلیس، ویزای تحصیلی انگلیس ، ویزای توریستی انگلیس ، ویزای خانواده انگلیس ، ویزای مهاجرتی انگلیس و ویزای ترانزیت انگلیس می باشد. انواع ویزا انگلیس بر اساس سطح بندی دولت انگلیس ( Tier ) شامل:

گروه ویزای Tier 1 انگلیس ( ویزای سطح 1 انگلیس ) شامل ویزای سرمایه گذاری انگلیس، ویزای بزینس انگلیس و ویزای استعداد انگلیس

گروه ویزای Tier 2 انگلیس ( ویزای سطح 2 انگلیس ) شامل مجموعه ویزای کار انگلیس بلند مدت

گروه ویزای Tier 4 انگلیس ( ویزای سطح 4 انگلیس ) شامل مجموعه ویزای تحصیلی انگلیس

گروه ویزای Tier 5 انگلیس ( ویزای سطح 5 انگلیس ) شامل مجموعه ویزای کار انگلیس کوتاه مدت

در ادامه به معرفی انواع ویزای انگلیس بر اساس اعتبار ویزا و تعداد مجاز ورود مسافر به انگلیس خواهیم پرداخت، و سپس به معرفی انواع ویزا بر اساس دسته بندی دولت انگلیس می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *